Senner tuning Audi A1

Publikováno 19. 9. 2010 v 13:55 v kategorii Tuning. Zatím nekomentováno

Německá tuningová firma z Ingelheimu Senner Tuning AG si jako další auto ke svým úpravám zvolila A jedničku. A je nutno konstatovat, že se jim decentní úpravy vozu zdařily. Ono také na karoserii, již velmi kvalitně stylisticky zpracované od výrobce, není nutno provádět větší zásahy. Venkovní vzhled se tedy moc (naštěstí) nezměnil. Uvnitř karoserie si lze připlatit za specifické kožené čalounění a doplňky z uhlíkových kompozitů.Motor – Pro úpravy byl zvolen dieslový (vznětový) čtyřválec 1,6 TDI CR. Za 899 eur z této jednotky se standardním odladěním 105 koní (77 kW) a 250 Nm vydolují skrze přeprogramování řídicí jednotky plných 140 koní (103 kw) a 310 Nm, což jsou parametry obvyklejší u naftových dvoulitrů.

Odpružení a kola – Jako tlumiče byly zvoleny pružicí sady KW se stavitelnou tuhostí doplněné litými, osmnáctipalcovými ráfky Barracuda Voltec T6 o šířce 8 palců s dvoubarevným laděním a chromovaným povrchem a pneumatikami Hankook S1 Evo o rozměrech 225/35.

Jejich poněkud agresivní stavba má za úkol především efektivně odvádět teplo od brzd, ale též náležitě ukazovat samotné brzdy.

Cena – kromě standardní ceny modelu Audi A1, je třeba připlatit 899 euro za odladění motoru, kola s pneumatikami jsou dodávána 1 599 eur, specifické lakování stojí u Senneru 480 eur a celková cena sady Senner Tuning činí 4 990 eur.

Předchozí článek:
Následující článek:

Přidat komentář